KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12167473
nr 1216 7473
Träsnitt
Japan, Bergslandskap, 21x33
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 november 2018
kl 19:53:30
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)